SuperStar BTS

1.5.0

4.4

251

K-Pop megastars BTS için resmi Android oyunu

2.1M

Bu uygulamayı oyla

SuperStar BTS, mega popüler hip-hop K-pop grubuna dayanan bir dans oyunudur: BTS. Talep edilen resmi lisans sürümüyle, en iyi hit şarkılarla dans ettikten sonra Bangtan Boys'daki her bir grup üyesi için toplanabilir kartları toplamanız gerekecek.

SuperStar BTS'deki oyun sistemleri Beat Fever, Tap Tap Reborn ve Rock Hero ile neredeyse aynıdır. Bir kez daha, mümkün olan en yüksek puanı kazanmak için ekranınıza düşerken her bir notaya doğru zamanda dokunmanız gerekecek. Her zaman olduğu gibi işi berbat etmediğiniz sürece, ekstra puan için her kombinasyondan sonra komboyu patlatırken oyunun içinde olacaksınız.

SuperStar BTS'nin resmi lisansı sayesinde kendi en iyi üyelerine özel kartları alacaksınız. Üstelik, oyun içinde daha üst düzeylerde tonlarca yeni temanın kilidini açabilir ve karmaşık yeni komboların ve şarkıların kilidini açabilirsiniz.

SuperStar BTS zaten Android'deki en iyi ritim oyunlarından biridir. Özellikle eğer gerçek bir K-Pop hayranıysanız. Benzersiz üretim değerleri, şahane şarkı kütüphanesi ve öğrenmesi kolay oyun planı, akıllı telefonunuza eğlenceli ek bir özellik sunar.
Raúl Rosso tarafından
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X